Aktuality

SCREENINGOVÉ TESTOVÁNÍ DĚTÍ A ŽÁKŮ A STUDENTŮ V ZÁKLADNÍM A STŘEDNÍM VZDĚLÁVÁNÍ V ZÁŘÍ 2021

Odkaz ZDE


VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA: Učitelka ZŠ

Učitel/ka ZŠ - požadujeme odpovídající vzdělání a praxi, praxe výhodou na pozici učitel/ka v ZŠ, částečný úvazek 1. - 2. ročník (vhodné pro studenty PedF 4. - 5. ročník VŠ) dle §6, zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, předpokládaný nástup 23. srpen 2021.
Kontakt: e-mailem: skola.suchodol@seznam.cz, Základní škola a Mateřská škola Suchodol, okres Příbram.


DAR pro děti MŠ a žáky ZŠ od MAP II ORP Příbram, MAS BRDY a MAS Podbrdsko

Na žáky ve škole nyní čekají nové pomůcky- Sada Tvořivost a na děti ve školce stavebnice Magnoformers - Jumbo plus, Městečko s didaktickým materiálem pro MŠ a Architekt, které jsme získali prostřednictvím MAP II ORP Příbram s MAS BRDY a s MAS Podbrdsko, podporující polytechnické vzdělání v MŠ i tvořivost, iniciativu a podnikavost v ZŠ.

DAR pro děti MŠ a žáky ZŠ od MAP II ORP Příbram, MAS BRDY a  MAS PodbrdskoDAR pro děti MŠ a žáky ZŠ od MAP II ORP Příbram, MAS BRDY a  MAS PodbrdskoDAR pro děti MŠ a žáky ZŠ od MAP II ORP Příbram, MAS BRDY a  MAS Podbrdsko


Charitativní sbírka pro Fond Sidus

V prosinci se naše škola opět zapojila do veřejné sbírky pro Fond Sidus, jehož cílem je podporovat děti dlouhodobě nemocné, či se zdravotním postižením. Sbírka proběhla formou prodeje magnetických záložek a LEPÍKŮ. Zakoupením těchto předmětů jsme přispěli částkou 1 730 Kč. Děkujeme žákům ZŠ, dětem MŠ a všem rodičům, kteří pomohli při charitativní sbírce.

Charitativní sbírka pro Fond Sidus

Charitativní sbírka pro Fond Sidus

 


VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA: Učitel/ka MŠ

Učitel/ka MŠ - požadujeme odpovídající vzdělání a praxi, praxe výhodou na pozici vedoucí učitel/ka v MŠ dle §6, zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, předpokládaný nástup srpen 2021.
Kontakt: e-mailem: skola.suchodol@seznam.cz, Základní škola a Mateřská škola Suchodol, okres Příbram.


Informace k provozu škol od 18.11.2020